Зимовий святковий цикл своїми величними релігійними святами зігріває добром і злагодою наші серця, вселяє надію на те, що майбутнє буде щасливим, завтрашній день буде радісним, а Україна вільною й єдиною. Символічно, що саме по завершенню усіх свят, 100 років тому відбулась велична подія для всього українського народу дві суверенні українські держави об’єдналися в самостійну соборну державу УКРАЇНУ!
22 січня 1918 року Центральна Рада своїм Четвертим Універсалом проголосила Українську Народну Республіку самостійною, незалежною, вільною державою українського народу. А 22 січня 1919 року відбулася та Велика Злука. Щороку в цей день по всій території сучасної України проходять різні акції, присвячені Дню Соборності. «Живий ланцюг» — символічна акція, яку проводять великі гурти людей, узявшись за руки.
Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Сьогодні маємо берегти і захищати цю єдність. Це наші спільні традиції, наша мова, наша держава, наша історія та наші герої!
Вітаємо з Днем соборності України і побажати від душі хочемо усім єдиного духу народу, великої сили і могутності, міцної дружби та братньої допомоги, взаємоповаги і розуміння, вірних цілей і високих прагнень, одного чистого і мирного неба на всіх.
Щиро зичимо усім безмежного щастя, міцного здоров’я, благополуччя. Нехай життя в нашій чудовій країні буде для кожного в достатку, радості та спокої. Нехай завжди над нашими землями світить сонце, і всім нам тут буде світло, тепло і затишно!
Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й і непереможної віри у краще прийдешнє нашої рідної Хмельниччини та Хмельницького національного університету!
В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові! Хай береже нас Господь! А свята йорданська вода зціляє й об’єднує наші душі, примножує достаток у кожному домі, засіває щастя при міцному здоров’ї на многії-многії літа!!!
Зі святом вас, дорогі українці! З Днем Соборності! Слава Україні!

Лунає пісня солов’їна

І вітер віє степовий.

Моя соборна Україна

Знов зустрічає день новий.

Послухай, брате-українцю,

Хоч історично склалось так,

Що територія різниться,

Одна земля у нас,однак.

Ми з вами – це одне єдине,

Ми – це родина: ти і я.

Дві сторони у України,

Та Україна в нас одна.