Ми готуємо економічну еліту України!
Вас щиро вітає!

Гранд форум студентів і молоді "Alma mater"

Спеціальності "Економіка" за спеціалізацією

"Управління персоналом та економіка праці"

Хмельницького національного університету

Потужна сила нашого форуму: МИ ЗНАЄМО БІЛЬШЕ!

Приєднуйтеся до нас!

Ми в соціальних мережах: "Абітурієнту-2020"

Натисніть на піктограму
Відкрий для себе унікальний освітній бренд:

сайт "UPEP-OSVITA BEST"
Натисніть на піктограму
Ukrainian English French German Russian

Вітаю Вас, гість ( Вхід | Реєстрація )

История благодарностей участнику Lerka. Спасибо сказали: 58
Дата поста: В теме: За сообщение: Спасибо сказали:
6.3.2014, 23:05 ЦІКАВО ПРО ЦІКАВЕ
Кумедно))) кому в Антарктиду звонтимемо?)) Білим мішкам?)))))

ELIZ
27.2.2014, 21:07 ЦІКАВО ПРО ЦІКАВЕ
Цікаві факти про алкоголізм у тварин
Досить довгий період часу, в науковому світі було прийнято вважати, що здатність потрапляти в залежність від речей, які не несуть собою життєвої необхідності, властива винятково людському організму. Однак це виявилося далеко не так. Брати наші менші навіть в дикій природі теж люблять вживати, так би мовити хмільне.

Європейські садівники борються з равликами, розставляючи тарілочки з пивом на плантаціях. Охочі до пивка равлики напиваються, і п’яні тонуть в хмільному напої.
Виявляється їжачки люблять не тільки молоко, але й пиво з вином, але як нап’ються – стають легкою здобиччю для хижаків, оскільки не встигають згорнутися клубочком в момент небезпеки.
Мавпам любов до спиртного деколи варто волі. Знаючи те, що примати небайдужі до спиртного, місцеві мисливці ловлять їх, використовуючи цю згубну слабкість. Мисливці йдуть в ліс, прихопивши з собою величезний бідон з пивом і кілька кухлів. На очах у мавп мисливці розпивають пиво, потім йдуть недалеко в ліс і ховаються в кущі, спостерігаючи за тваринами. Мавпи негайно ж спускаються вниз, обступають бідон і напиваються до “свинського” стану. Упакувати мертвецьки п’яних тварин не складає труднощів.
Слони готують собі брагу самі. Вони викопують бивнями яму, зносять туди всілякі тропічні фрукти і закидають їх листям і травою. Коли маса починає бродити, слони приходять до цього місця і поглинають її. П’яні слони без мети тиняються по лісу, голосно сурмлять і буянять.
Вільшанки і дрозди час від часу клюють перестиглі яблука та ягоди і після цього засинають прямо на гілках. У такому стані їх можна ловити руками.
Бджоли та оси є записними алкоголіками. Коли вчені дали бджолам на вибір цукровий розчин і mega_shok.gif% спиртовий напій, бджоли, не замислюючись, вибрали спирт.
Щури просто тащаться від пива, саме в нього найкраще додавати отрута для винищення пацюків
ELIZ, Aristarh
27.2.2014, 20:57 "Всьому найкращому, що є у мені - я зобов*язана книгам"
clapping.gif Я гадаю, що ми, студенти та викладачі, читаємо не лише перед семінарами та лекціями, але й звичайні книги! Хто що полюбляє: фантастика, поезія, класика, романи!

На мою думку, цікаво було б поділитись враженнями від останньої прочитаної книги, цитатами, або ж дізнатись про нові видання, письменників, можливо, нові стилі!

Тому, не соромимось! Ділимось, радимось!! rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
ELIZ, TyroneFoutt
23.11.2013, 17:57 УПЕП МАЄ ТАЛАНТИ!
Згадала як у школіпід час уроків сумували) Займались хто чим хотів: хто музику слухав, хто повторював щось, хто дурачився, хто досипав, а я - малювала))
liberty_lvs, ELIZ, Aristarh
20.11.2013, 20:36 Екскурсія
У тій крамниці, прямо на вітрині стоїть маленька споруда, де показано як робляться цукерки: Дюшес, Барбариски))
ELIZ, Aristarh
20.11.2013, 20:33 Екскурсія
Вихідними була з подругою у Києві. "Зайцями" їздили)

Чудово провели час) Квитки по студентському не дорогі, а емоцій - море)

Найбільш вразила маленька крамничка "Roshen". Там солодощі, подранки, навіть є уявна группа Рошен Бенд, яка кожних 15 хвилин співає)...ех....я би там залишилась жити)
ELIZ
23.4.2013, 21:17 Мої враження про кафедру УПЕП
Чудова кафедра!!!
Якісні знання, привітні студенти та найкращі викладачі!!!
liberty_lvs, ELIZ, Aristarh, iren
23.4.2013, 21:15 Мої враження про кафедру УПЕП
Чудова кафедра!
Яісні знання, привітні студенти та найкращі викладачі!!!
Aristarh
1.4.2013, 15:33 Якість продуктів харчування: проблеми та наслідки
Харчування дуже важливе для енергії, для життя в цілому! А ще важливіше - якісне харчування!
На жаль ми не маємо можливості на 100% харчуватись корисно...якісно... Виробники завжди знаходять можливість покращити термін зберігання, смакові якості продукту, але під час того як вони впроваджують це у виробництво не задумуються про наслідки, про те, що таке бажання збагатитись рушить здоров"я людей.

Ще гірше, коли страждають маленькі дітки. Коли ще від зачаття розвиваються у таких умовах.

На мою думку, це дуже пагубно впливає на людство. Пройде час і у світі не залишиться здорових людей! Якщо ще такий час не настав.
Aristarh
31.3.2013, 15:20 Таємниця імені
Досить цікава тема))
Ніколи таким не цікавилась, а зараз просто ради цікавості. І ось, що я знайшла:

Валерія
Це жіноча форма імені Валерій.

Маленька Валерія має непередбачуваним характером. Поведінка її залежить від того, з якої ноги вона встала. Без видимої причини може образитися на что-то і довго бути не в дусі. Через якийсь час вона стане веселою і безтурботним, і важко зрозуміти, чому відбулася така зміна.

дорослішаємо, Валерія залишається все такою ж складною і малопредсказуемой. Постійно змінює свої плани, по-різному оцінює через деякий час одних і тих же людей. До такого характеру важко пристосуватися. В основі такого мінливого поводження Валерії лежить легка ранімость і підвищена чутливість. Чоловікові Валерії досить швидкоплинні поглянути на що проходить повз жінку, і у Валерії вже може зіпсуватися настрій, вона почне здійснювати малозрозумілі вчинки. З незнайомими людьми тримається насторожено й недовірливо. Але людина, яка буде терпляче завойовувати її розташування або несподівано сподобається їй, стане для неї відданості іншому, в якому Валерія буде бачити тільки гарне, навіть якщо він цього не заслуговує.

Валерія - гарна господиня, будинки у неї все у повному порядку. Воліє тиху домашню обстановку, спілкування з рідними та близькими. Не любить ходити в гості та на вечірки. Ревниво, самое нешкідливо спілкування чоловіка з іншою жінкою викликає у неї безліч підозр.

Підходять для шлюбу : Анатолій, Борис, Антон, Ілля, Микита.

Менш підходять : Веніамін, Кирило, Петро, Владислав.

Іменини :
20 червня.
liberty_lvs, ELIZ, юля
30.1.2013, 18:03 Мої подорожі у часі…
Даремно я не заходила на сторінку цієї теми unsure.gif

Я також дуже люблю подорожувати. Все своє дитинство до 18 років я подорожувала навіть під час навчання. Була в таборах різних: Лісова пісня (Кам*янець-Подільський район), Артек (АР Крим), Дружба (Івано франківська обл.).
Кожного року від 2 класу.
Неодноразово була в Києві, Львові, Херсоні, Івано-Франківську. На жаль нема фото тому що тоді немала цифрового фотоапарату. Але обов*язково щось вигадаю і покажу вам як там гарно)))
Поділюсь своїми враженнями! rolleyes.gif

liberty_lvs, ELIZ
30.1.2013, 17:56 УПЕП МАЄ ТАЛАНТИ!
Так, я теж в школі брала участь в різних співочих конкурсах, концертах. Але в меньших класах... Від 9-го класу я почала співати у таборах, куди дуже часто їздила, кожнісінького літа. Там з*явилась моя публіка і навіть деякі прихильники.

На мою думку, за допомогою талантів ми відкриваємось, вчимось поводити себе на людях, простіше сказати - вчимось бути комунікабельнішими. rolleyes.gif

Хотілось би в університеті мати змогу виступати, показати себе, проводити свій вільний час більш цікавіше!!!

liberty_lvs, ELIZ, Aristarh
25.1.2013, 18:13 УПЕП МАЄ ТАЛАНТИ!
Давайте ще раз влаштуємо "УПЕП має талант".....
ато я пропостила той конкурс((((
ELIZ, Aristarh
24.1.2013, 20:28 Техніка у нашому житті
Суспільство деградує вічно. В різний час однаково деградували і прогресували. Просто зараз є на що нарікати вдвічі більше!
Поява нової техніки це не деградація, а - прогрес суспільства.
liberty_lvs, ELIZ, zima
7.11.2012, 22:10 Техніка у нашому житті
Без комп'ютера неможливо навчатись. Дуже допомагають Модульне середовище та електронна бібліотека. Не уявляю як наші батьки, бабусі і дідусі навчались без них. Розумна це штука - комп'ютер, але справжні підручники ніколи не замінить 100%...=)
liberty_lvs, ELIZ, zima
7.11.2012, 21:28 УПЕП МАЄ ТАЛАНТИ!

У нашій групі є таланти. Дівчатка танцюють, вірші пишуть, я, наприклад,
співаю. Хотілося б свою енергію кудись відкинути)
Було б чудово організувати
конкурс талантів кафедри, факультету чи може даже університету)

ELIZ, Aristarh

Приєднуйтеся до нас!

Ми в соціальних мережах: "Абітурієнту-2020"

Натисніть на піктограму
Відкрий для себе унікальний освітній бренд:

сайт "UPEP-OSVITA BEST"
Натисніть на піктограму
Текстова версія Зараз: 5.7.2020, 1:33

КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР
«АБІТУРІЄНТУ – 2020»
за напрямом «ЕКОНОМІКА»

Немає такого часу, щоб нас не було
І немає такого місця, де б ми не були,
Ми є скрізь і завжди!

© Колектив кафедри УПЕП

ЦЕНТР НАДАЄ КОНСУЛЬТАЦІЇЇ З НАСТУПНИХ ПИТАНЬ:

• 1. Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження необхідних документів
  • 2. Подача електронної заяви та необхідних документів на вступ до ВНЗ
  • 3. Загальні положення вступу до ВНЗ у 2020 році
  • 4. Конкурсний відбір
  • 5. Право здобувачів вищої освіти на різні джерела її фінансування
  • 6. Строки прийому заяв та документів, конкурсного відбору та зарахування на навчання
  • 7. Порядок прийому заяв та документів для участі у конкурсному відборі до ВНЗ
  • 8. Організація та проведення конкурсного відбору
  • 9. Рейтингові списки вступників та рекомендації до зарахування у ВНЗ
  • 10. Зарахування до ВНЗ
  • Консультації надають :
phone
  • Леся Вікторівна 067-381-21-22
  • Наталія Петрівна 097-812-49-87
  • e-mail: upepfeu@gmail.com

Хто володіє інформацією, той володіє світом

© Н.М. Ротшильд

Besucherzahler most beautiful Russian Brides
счетчик посещений